KONST / Litografier / Färglitografier 13669048
nr 1366 9048
Lucien Neuquelman
(1909-1988), Frankrike
Färglitografier, 5 st, Signerad, numrerad 250-upplaga. Bladets mått: 54x76, oramade lösa blad
Lucien Neuquelman, fransk bildkonstnär född 1909, död 1988.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:27:35
12/12 10:20:21
100 kr
12/12 12:10:58
Lucien Neuquelman
Läs mer om Lucien Neuquelman